YOZGAT BOZOK ÜNİVERSİTESİ

ZİRAAT FAKÜLTESİ

Yeni görevi nedeniyle Fakültemizden ayrılan Prof. Dr. Zeki MUT, 26/11/2018 tarihinde adına düzenlenen veda yemeği ile uğurlandı.

Yeni görevi nedeniyle Fakültemizden ayrılan Prof. Dr. Zeki MUT, 26/11/2018 tarihinde adına düzenlenen veda yemeği ile uğurlandı.

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Ziraat ve Doğa Bilimleri Fakültesine Dekan olarak atanması nedeniyle Üniversitemizden ayrılan Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zeki MUT adına düzenlenen veda yemeğine başta Rektörümüz Prof. Dr. Salih KARACABEY olmak üzere, Rektör Yardımcılarımız Prof. Dr. Şenol AKIN, Prof. Dr. Fuat KÖKSAL, Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Uğur BAŞARAN,  Boğazlıyan Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Mustafa KOCAKAYA ile çok sayıda öğretim üyesi katılmıştır.

Hocamıza Üniversitemize sağlamış oldukları katkılarından dolayı Rektörümüz Prof. Dr. Salih KARACABEY, Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Fuat KÖKSAL ve Dekanımız Prof. Dr. Uğur BAŞARAN tarafından teşekkür plaketleri takdim edilmiştir.

Fakültemizin ilk öğretim üyelerinden olan ve görev yaptığı sürede Dekan Yardımcılığı, Bölüm Başkanlığı ve Meslek Yüksek Okulu Müdürlüğü gibi idari görevlerde de bulunan değerli hocamız Prof. Dr. Zeki MUT’a Üniversitemize ve Fakültemize olan katkılarından dolayı teşekkürlerimizi sunar, yeni görevinde başarılar dileriz.